Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Anamenü
Faaliyet Alanlarımız
Şirket Profili

 
ÖZERLİ İNŞAAT
1985-1994 yılları arasında Mehmet Zeki Köse ve Kenan Kiper Özerli tarafından yürütülen müteaahitlik faaliyetleri; Mehmet Zeki Köse ve Kenan Kiper Özerli tarafından 1994 yılında kurulan ÖZERLİ İNŞAAT Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Daha sonra Feyzullah BÜLADİ’nin katılmasıyla ortak sayısı üçe çıkmıştır. Şirket kurulduğu günden bugüne kaliteye, bilgi birikimine ve teknoloji geliştirmeye özel bir önem vermiştir.
Özerli İnşaat'ın 2000 li yıllardaki hedefi; Türkiye'nin ve dünyanın bayındırlık hizmetlerinde önemli görevler üstlenmek ve bu görevleri başarı ile tamamlamaktır. ÖZERLİ İNŞAAT ve grup firmaları kuruluşundan bugüne kadar kamu ve özel idarelere birçok üst yapı, alt yapı, tünel ve çevre düzenleme işleri yapmıştır. Bunlar; Milli Savunma Bakanlığı, Bayındırlık Bakanlığı, Devlet Su İşleri, Valilikler, Jandarma Genel Komutanlığı, İSKİ Genel Müdürlüğü, İGDAŞ Genel Müdürlüğü ve Belediyelerdir.
Özerli İnşaat 2009 yılından itibaren Yurt dışı proje atılımlarına başladı, aynı yıl içinde ilk olarak Türkmenistan’da Şubesini açarak Bu Ülkede çeşitli projelere imza atmıştır. Genel müdürlük görevini Feyzullah BÜLADİ gerçekleştirmektedir.
 
MİSYONUMUZ
ÖZERLİ İNŞAAT uzun vadede Toplam Kalite Yönetim felsefesini tüm faaliyet alanlarında yerleştirmeyi hedeflemektedir. Toplam Kalite Yönetimi felsefesinin etkin bir biçimde yerleştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması için, ÖZERL İNŞAATİ, Kalite Yönetim Sistemini ISO 9001'in gereklerine uygun olarak kurmuştur. Kurulan sistemin esas amacı, yönetimin, bütün faaliyetleri planlı ve uyumlu bir şekilde yürütmesini sağlamaktır. Kalite Yönetim Sistem yapısı tasarımında, azami motivasyon ve verimlilik sağlanması hedeflenmiştir. Sistem dokümantasyonu, ISO 9001 gerekleri dışında olsa da, önemli görülen ÖZERLİ İNŞAAT faaliyet alanlarını kapsayacak şekilde oluşturulacak ve muhafaza edilecektir.
 
VİZYONUMUZ
ÖZERLİ İNŞAAT Yönetimi, ürün ve faaliyetlerinin yasal düzenlemelere, ÖZERLİ İNŞAAT ilkelerine ve müşteri beklentilerine uygun olmasını sağlayacağını; bunun için gerekli tüm önlemleri alacağını ve başlatacağını taahhüt eder. ÖZERLİ İNŞAAT, belirlediği kalite hedef ve politikalarını sürekli takip etmek için Kalite Yönetim Sistemini ISO 9001de belirtilen gereksinimleri yerine getirecek şekilde kurarak yürütür. Tanımlanmış, yürürlüğe konmuş ve uygulanmakta olan Kalite Yönetim Sistemine, ÖZERLİ İNŞAAT Yönetimi uyacağını ve sistemin optimal şekilde çalışması için gerekli olan kaynakları tahsis edeceğini ve bunun tüm çalışanlar tarafından anlaşılmasını sağlayacağını taahhüt eder.
Anasayfa | Kurumsal | Projelerimiz | Makina Parkımız | Üretim | Kariyer | İletişim Web Tasarım
  Özerli İnşaat 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.